Szkolenia produktowe dla branży IT

Branża IT, jak żadna inna, podlega ciągłym zmianom. Zarówno juniorzy, jak i seniorzy muszą ciągle rozwijać swoje umiejętności, a stale zmieniające się technologie im tego nie ułatwiają. Dlatego też szkolenia IT są wyjątkowo pomocne dla wielu pracowników – warto zwłaszcza zwrócić uwagę na dedykowane kursy, takie jak szkolenie Fortigate. Dowiedz się więcej o tym, jak zadbać o bezpieczeństwo IT!

Szkolenia Fortigate – zdobądź praktyczne umiejętności, aby samodzielnie administrować siecią

O tym, jak ważne jest bezpieczeństwo IT, chyba nie trzeba nikogo przekonywać – w końcu każdy z nas, czy to w pracy, czy w domu, używa komputera. Wciąż jednak zdarzają się sytuacje, podczas których dochodzi do wycieku danych lub ich kradzieży, a które mogą być spowodowane tym, że pracownikowi brakowało odpowiednich kompetencji. Rola administratora sieci jest w wielu branżach kluczowa, za przykład mogą posłużyć bankowość online oraz instytucje państwowe. Dlatego tak istotne jest, aby pracownik na tym stanowisku był prawdziwym ekspertem i to właśnie szkolenia IT pomogą mu zdobyć kompleksową wiedzę, dotyczącą konkretnych rozwiązań. Ważne jednak, aby były one połączone z warsztatami i ćwiczeniami praktycznymi, dzięki czemu po ukończeniu kursu wdrożenie odpowiednich procedur będzie dużo łatwiejsze. Szkolenia Fortigate, prowadzone przez I know IT by Softinet, w pełni spełniają omówione wcześniej warunki – firma oferuje zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych administratorów. Fortinet FortiGate to rodzina rozwiązań ujednoliconego zarządzania zagrożeniami, centrum szkoleń zapewnia więc dostęp do różnych modułów, dotyczących m.in. Fortimail, FortiWeb, Fortianalyzer.

Bezpieczeństwo IT i szkolenia Microsoft – zadbaj o umiejętności Twoje lub pracowników!

Szkolenia Fortigate to nie jedyne popularne kursy w przypadku administratorów sieci. Wielu z nich działa bowiem w środowiskach Microsoft Windows Server, Microsoft Active Directory oraz Microsoft Exchange. W ofercie I know IT nie mogło oczywiście zabraknąć zajęć z tej dziedziny – centrum szkoleniowe oferuje również zajęcia z zakresu wirtualizacji na platformie Windows Server. Bezpieczeństwo IT zdecydowanie wymaga od pracowników stałego rozwoju, zwłaszcza na wyższych szczeblach kariery. Wiele osób może jednak mieć trudności z wyborem odpowiednich kursów, m.in. ze względu na to, jak szeroki jest ten rynek w Polsce. Warto więc zdecydować się na szkolenia IT u doświadczonych trenerów. Firma I know IT działa na rynku od kilkunastu lat, oferując różne formy szkoleń oraz indywidualne terminy, a co najważniejsze, specjalizują się oni w budowaniu optymalnych i bezpiecznych środowisk IT. Każdy z uczestników kursów otrzymuje też komplet materiałów, zawierający zbiór gotowych receptur, dzięki czemu późniejsze wdrożenie poznanych na szkoleniu rozwiązań nie będzie problemem. Cyber security to bardzo istotna kwestia w każdym przedsiębiorstwie, zarówno prywatnym, jak i publicznym. Dbając o wiedzę swoją lub zatrudnionego pracownika, zadbasz o bezpieczeństwo całej firmy. Sprawdź, które zagadnienia w Twoim przypadku wymagają odświeżenia – polecamy szkolenia Fortigate w I know IT by Softinet!