Co wyróżnia obiektywy Sigma?

Marka Sigma jest dobrze znana wszystkim miłośnikom fotografii, a przede wszystkim posiadaczom lustrzanek. Osprzęt tego producenta to akcesoria i podzespoły najwyższej jakości, które z powodzeniem wykorzystywane są przez profesjonalistów. Obiektywy Sigma pomagają w doskonałym uchwyceniu kadru i stworzeniu niepowtarzalnej fotografii. Przyglądamy się 3 najważniejszym liniom produkcyjnym tej firmy oraz temu, co je wyróżnia

Pierwszą propozycją marki, są obiektywy Sigma Contemporary – to idealny kompromis pomiędzy gabarytami a jakością. Projektanci Sigma stworzyli obiektywy, które mają zaawansowaną optykę i funkcjonalność, a jednocześnie nie są nieporęczne czy zbyt ciężkie. Sprawdzą się w wielu sytuacjach, ponieważ łatwo zabrać je ze sobą w podręcznym futerale. Mimo kompaktowych gabarytów, zachwycają swoją „magią” – pomogą wyczarować bajkowe kadry.

Sigma Art

Dla profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej jakości optyki, przygotowano drugą propozycję. To obiektywy Sigma z linii Art. Zaprojektowano je tak, aby spełniały wymagania użytkowników, którzy dążą do artystycznej doskonałości. Nadają się do różnych ujęć – poczynając od portretów, kończąc na krajobrazach i martwej naturze. Co ważne, obiektywy Sigma z powodzeniem mogą być używane do fotografii studyjnej, a nawet podwodnej. Zaawansowana optyka łączy się w nich z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Osprzęt do lustrzanek Sigma Art jest bardzo często wybierany przez twórców fotografii komercyjnej.

Sigma Sports

Z myślą o relacjonowaniu wydarzeń sportowych, w których każda milisekunda jest na wagę złota, przygotowano obiektywy Sports. To wydajna linia, która wyróżnia się charakterystyczną optyką i funkcjonalnością. Ich optykę dostosowano do robienia zdjęć przy minimalnym czasie otwarcie migawki. Fotograf łatwo dopasuje te obiektywy Sigma to swoich upodobań, tak by powstało idealne zdjęcie.

Obiektywy Sigma – co je wyróżnia?

Produkty z logo Sigma były wielokrotnie nagradzane przez konsumentów i użytkowników. Uzyskały miano jednych z najlepszych obiektywów stałoogniskowych. Producent ma w swoim portfolio także modele o zmiennej ogniskowej, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Obiektywy Sigma wyróżniają się artystycznym polotem, ciekawym kadrem i licznymi możliwościami personalizacji. Ponieważ producent wykorzystuje zaawansowaną optykę na najwyższym poziomie, obiektywy sprawdzają się w reportaży, fotografii portretowej, produktowej, a także dokumentalnej. Każdy obiektyw Sigma pozwala na uzyskanie optymalnej ostrości, a przy tym miękkiego i plastycznego obrazu. To połączenie, które profesjonalni fotografowie bardzo cenią.