Nowe telewizory Philips zaskakują możliwościami. Poznaj je teraz!

Szukasz nowego telewizora, który zachwyci Cię oferowanymi funkcjami? Z urządzeniami Philips każdy wieczór filmowy będzie źródłem niezapomnianych wrażeń! Kinowy dźwięk, niesamowicie wciągający obraz i inteligentne funkcje przenoszą rozrywkę na wyższy poziom. Możliwości nowoczesnego sprzętu intrygują. Poznaj je już teraz, bo naprawdę warto!

Telewizory Philips – nowości, które przenoszą rozrywkę poza ekran

Oczekujesz od telewizora znacznie więcej, niż bycia tylko sprzętem domowym? To zrozumiałe, w końcu inwestując w nowe urządzenie, chcesz, by oferowało Ci jak najwięcej. Neonet ma w swoim asortymencie najnowsze urządzenia Philips, których możliwości robią wrażenie. Marce zdecydowanie warto zaufać – ma długie tradycje, a jednocześnie co roku udowadnia, że innowacje to jej drugie imię. Telewizory to flagowe urządzenia tej firmy: produkuje sprzęt dla prawdziwych kinomaniaków. Sprawdź koniecznie, co potrafią nowe telewizory Philips!

Zobacz, czego możesz oczekiwać od dźwięku i obrazu

Jakość dźwięku i obrazu, dzięki którym domowe wieczory z dobrym filmem zyskują zaskakujące oblicze? W sprzęcie Philips to zasługa technologii Dolby Atmos i Dolby Vision. Pierwsza odpowiada za doskonałe brzmienie i wyrazisty dźwięk, który otacza Cię z każdej strony. Do tego, z funkcją DTS Play-Fi może on towarzyszyć Ci w każdej części domu. Taka opcja dostępna jest na przykład w modelu 55OLED806.

Z kolei procesor P5 z AI to pewność, że obraz też będzie najwyższej jakości. Najmniejsze detale, bogate kolory i kontrast są widoczne na pierwszy rzut oka. Philips często wykorzystuje technologię OLED, dzięki której każda scena z filmu jest realistyczna, czerń głębsza, a kolory genialnie odwzorowane. Musisz przekonać się o tym na własne oczy!

Inteligentny telewizor? I to jak!

System Smart TV to kolejna mocna strona nowych telewizorów Philips. Producent postawił na Android TV, by dać swoim klientom dostęp do nieograniczonej rozrywki. Serwisy wideo na życzenie, korzystanie z przeglądarki internetowej i wielu świetnych aplikacji – to wszystko zyskujesz wybierając jeden z najnowszych modeli telewizorów Philips. Dzięki tym udogodnieniom oglądasz to, co chcesz, kiedy tylko chcesz i to na dużym ekranie. Zdecydowanie większym niż laptop. Dla przykładu model 65PML9506 oferuje m.in. aplikacje:

• BBC iPlayer,

• Netflix,

• Amazon Prime,

• Disney+,

• Fitness,

• Spotify.

Nowe telewizory Philips – więcej niż zwykły sprzęt multimedialny

Wśród wszystkich zachwycających technologii warto wspomnieć także funkcje, które podwyższają komfort oglądania telewizji. Ambilight to innowacyjne rozwiązanie oparte na inteligentnych diodach LED umieszczonych na ramie telewizora po 3 lub 4 stronach (w zależności od modelu). Diody w jednej chwili

kreują wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. W jaki sposób? Bezbłędnie odwzorowują na ścianie kolory, które Ty w danym momencie widzisz na ekranie. Ta niesamowita oprawa dosłownie przenosi emocje poza ekran. Nowości marki Philips pokochasz również za:

• różne tryby oglądania: standard, kinowy, sport, gry,

• sterowanie smartfonem,

• sterowanie głosowe,

• dublowanie ekranu.

Odkryj telewizję na nowo z Philips!

Ostatnimi czasy na rynku pojawiło się sporo nowości od marki Philips. Telewizory tego producenta wyróżnia elegancki design, który sprawia, że z ogromną przyjemnością umieścisz jeden z modeli w swoim domu. Ze starym odbiornikiem naprawdę sporo tracisz, dlatego już teraz sprawdź nowości w ofercie Neonet i doświadczaj rozrywki, jak nigdy wcześniej!