Oprogramowanie dla rolników

Wydajne oprogramowanie zwiększy wydajność personelu i zmniejszy liczbę pracowników. Konsekwencje wdrożenia tych systemów są bardzo korzystne dla gospodarstwa Dzięki automatyzmowi oprogramowania, błędy, a tym samym problemy są zredukowane.

Dobre oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem optymalizuje procesy biznesowe i przynosi korzyści wszystkim, spółdzielni i członkom. Są one również źródłem dokładnych i wiarygodnych informacji służących doskonaleniu. Jeśli procesy zarządzania przebiegają sprawnie, relacje z członkami i klientami spółdzielni będą płynne i harmonijne. Możesz uzyskać wszystkie te korzyści, jeśli pracujesz z oprogramowaniem dla spółdzielni rolniczych.

Najlepsze oprogramowanie dla spółdzielni rolniczych

Zanim kupisz, musisz wiedzieć. Dostępna jest szeroka gama oprogramowania do zarządzania rolnictwem i zwierzętami gospodarskimi. Choć w ogólnym zarysie wszystkie one oferują te same funkcjonalności, istnieją między nimi różnice. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, czego potrzebujesz do zarządzania, jakie są Twoje preferencje i potrzeby. Mając te dane w ręku, łatwiej będzie dokonać wyboru.

Przedstawiamy najbardziej wydajne programy:

1. COOPE – proste i skuteczne oprogramowanie dla rolników.

W programie zarządzanie jest skoncentrowane w jednym systemie. Jest to system ERP, który dostosowuje się do specyfiki każdego sektora zintegrowanego ze spółdzielnią. Skutecznie zarządza informacjami, a użytkownik ma zawsze dokładne dane.

Wyróżniające się cechy programu:

Jest on szczególnie przydatny dla rolników zajmujących się zbożem, produktami ogrodniczymi i owocowymi, olejarniami, zwierzętami gospodarskimi i ich produktami.
Oferuje możliwość uzyskania przejrzystych danych do zróżnicowanej analizy każdego sektora. Przetwarza statystyki konsumpcji, zakupów i sprzedaży i porównawcze.
Umożliwia połączenie z programami księgowymi. Bardzo praktyczną funkcjonalnością jest kontrola płatności.
Umożliwia on śledzenie produktów od momentu ich powstania do momentu wprowadzenia na rynek.
Integruje moduły do zarządzania wagami, magazynami, ofertami, zamówieniami i kontraktami.

NutriNAV – system informatyczny dla rolnictwa, który otwiera rolników na świat e-commerce

Jest to program dla rolników, który pracuje z wysoką wydajnością w zarządzaniu rolno-spożywczym. Przejrzystość i łatwość dostępu do informacji to jego wyjątkowe cechy.

Co możesz zrobić z tym oprogramowaniem? Jest to wielofunkcyjny system operacyjny:

Gwarantuje zarządzanie wagami, olejem napędowym, kapitałem społecznym, likwidacje wspólników.
Oferuje pełną kontrolę nad magazynami i zapasami.
Posiada moduł do komunikacji z partnerami.
Automatyzacja systemu nie przeszkadza w elastycznym generowaniu zróżnicowanych opcji dostosowanych do klienta i chwili.
Oferuje zarządzanie stroną internetową w pełni zintegrowaną z programem zarządzającym. Partnerzy i klienci mogą przeglądać katalog online i składać zamówienia, które są zarządzane przez oprogramowanie.