Które bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung Galaxy Buds wybrać? Krótki poradnik

W podróży, na treningu, w domu czy gdziekolwiek indziej – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung znajdą zastosowanie w każdych okolicznościach. Dzięki swojej budowie i zastosowanym technologiom są w stanie wznieść słuchanie muzyki, podcastów i ścieżek filmowych na nowy poziom. Który model wybrać? Chodzą słuchy, że to trudny wybór.

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung Galaxy Buds FE

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung Galaxy Buds FE ułatwiają słuchanie muzyki na różnych urządzeniach producenta. Między kompatybilnymi sprzętami elektronicznymi można się przełączać dzięki panelowi dotykowemu lub wydaniu komendy głosowej asystentowi Bixby. W ten sposób zmiana źródła dźwięku np. ze smartfona na tablet lub telewizor trwa tylko chwilę.*

Słuchawki Galaxy Buds FE przydadzą się zarówno na co dzień, jak i w trakcie wyjazdu zagranicznego. Producent wyposażył je w funkcję tłumaczenia innych języków. W ten sposób sztuczna inteligencja ułatwia porozumiewanie się w trakcie rozmowy telefonicznej oraz prowadzonej twarzą w twarz.**

Galaxy Buds FE mają także funkcję anti-noise cancelling (ANC), czyli wyciszania dźwięków otoczenia. Odcięcie się od zewnętrznych hałasów pozwala lepiej skupić się na treści audio, gdy przebywa się w hałaśliwym miejscu, np. autobusie. Używane jako sportowe słuchawki bezprzewodowe uprzyjemnią pobyt na zatłoczonej siłowni.

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung Galaxy Buds2 i Buds2 Pro

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung Buds2 oraz ich wersja Pro może zainteresować osoby, które oczekują dodatkowych funkcji polepszających jakość dźwięku. Jedną z nich jest Dolby Atmos generująca dźwięk przestrzenny.*** Osobiste wrażenia słuchowe da się dodatkowo poprawić przy pomocy equalizera.

Słuchawki Galaxy Buds również umożliwiają korzystanie z funkcji ANC. Co więcej, poziomem wyciszenia można sterować. W zależności od własnych preferencji bądź potrzeby chwili redukcja hałasów otoczenia może być niska, średnia lub wysoka. W połączeniu z przetwornikiem o średnicy 11 mm i technologiami poprawy dźwięku osoba używająca tych słuchawek zyskuje wysokiej klasy audio bez zakłóceń.

Jako sportowe słuchawki bezprzewodowe modele z serii Samsung Galaxy Buds mogą się przydać osobom lubiącym wysiłek na łonie natury. W takich miejscach potrzebny jest jednak sprzęt, który długo będzie działał bez prądu. Pod tym względem oba warianty się różnią, choć rozbieżności mogą wydawać się niewielkie. Galaxy Buds2 zostały wyposażone w akumulator o pojemności 472 mAh, a wersja Pro – 500 mAh. Takie wartości pozwalają słuchać muzyki przez kilka godzin bez przerwy.****

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung są warte uwagi także ze względu na wzornictwo. Modele Pro są dostępne w trzech kolorach – grafitowym, lawendowym i białym. Wersję Buds2 można kupić w jeszcze dwóch, czyli czarnym i oliwkowym. Niezależnie od barwy wszystkie słuchawki dokanałowe z tej serii są matowe, a nie – tak jak słuchawki starszych generacji – błyszczące.

*Urządzenie Samsung Galaxy, na które chcesz się przełączyć, musi być już sparowane z Galaxy Buds FE.

Automatyczne połączenie za pomocą funkcji Smart View jest dostępne wyłącznie w telewizorach Samsung wprowadzonych na rynek od 2023 r. i po aktualizacji oprogramowania sprzętowego od lipca 2023 r.

 Funkcja automatycznego przełączania jest dostępna wyłącznie na smartfonach i tabletach Galaxy z One UI 3.1 lub nowszym oraz na Galaxy Watch4 lub nowszym. Aby włączyć funkcję automatycznego przełączania, urządzenia muszą być zalogowane na to samo konto Samsung. Funkcja automatycznego przełączania jest obecnie niedostępna na komputerze PC.

 **Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka.

 ***Dostępne tylko na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy z interfejsem Android One UI w wersji 3.1 lub nowszej. Obsługa 360 Audio i Dolby Head Tracking™ może się różnić w zależności od aplikacji i treści.

 ****Deklarowany czas pracy baterii oparty jest o wewnętrzne pomiary laboratoryjne dokonane przez Samsung Electronics i może różnić się w zależności od ustawień urządzenia, sposobu jego używania i warunków pracy.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.