Konto Netflix – dla kogo?

Konto Netflix jest zbawieniem dla wielu miłośników filmów i seriali. Dzięki niemu mieli dostęp do nieograniczonej liczby treści bez reklam. W ofercie sklepu z kontami TaniePremium dostępne są 3 pakiety Netflix, które różnią się od siebie czasem wykupionej subskrypcji. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz pod linkiem https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/.

Jak korzystać z pakietu Netflix od TaniePremium?

Wykupując dostęp do wybranego pakietu Netflix otrzymasz dane logowania do konta współdzielonego oraz dedykowany Tobie profil. Wystarczy się zalogować, wybrać profil, który otrzymałeś i oglądać. To bardzo proste.

Jakie Pakiety Netflix są dostępne w TaniePremium

W sklepie z kontami TaniePremium znajdziesz pakiety Netflix na 30, 60 oraz 360 dni. Dzięki temu możesz zdecydować, czy chcesz pakiet Netflix na miesiąc w celu obejrzenia kilku pojedynczych seriali, czy może jednak interesuje Cię dłuższa przygoda z tym serwisem VOD i wykupienie pakietu na rok? Druga opcja jest zdecydowanie bardziej korzystna cenowo, a także nie wymaga zamieniania zalogowanego konta co miesiąc oraz pamiętania o cyklicznej płątności – subskrypcja pakietu Netflix Premium jest już opłacona.

Czy warto wykupić konto Netflix od zewnętrznego dostawcy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od rzetelności sprzedawcy konta Netflix. W przypadku sklepu TaniePremium nie masz się czym martwić, ponieważ opinie klientów możesz sprawdzić na stronie Opineo. Sklep bierze udział w akcji “Wiarygodna Opinia”, a w 2022 roku zdobył wyróżnienie w kategorii “książka i mulrimedia”.