Jakie etui na telefon jest najlepsze?

Wszystkim nam zależy na tym, aby telefon, z którego korzystamy wyglądał zawsze jak nowy. Etui ma za zadanie chronić nasz smartfon przed zanieczyszczeniami, pyłem, kurzem czy nawet zapobiegać przed porysowaniem telefonu. Ładny futerał na telefon to nie tylko ochrona, ale także świetny design.

Jakie jest dobre etui na telefon?

Etui do telefonów na rynku jest bardzo dużo, każde z nich jest dedykowane na odrębny model smartfona. Etui musi chronić nasz telefon, nie powinno być zbyt szerokie, no i najlepiej by przylegało do telefonu. Musi pasować idealnie, nie może zasłaniać kamerki i wejścia na ładowarkę czy słuchawki.

Z czego wykonane są etui?

  • silikon,
  • ekoskóra,
  • plastik,
  • materiał,
  • aluminium.

Jakie są rodzaje etui na telefon?

1. Etui typu portfel tak zwane etui z klapką, która ma również za zadanie chronić wyświetlacz. Te etui są bardzo nowoczesne i można je używać jako portfel, mają przegródki, w które możemy schować pieniądze lub kartę bankomatową.

2. Etui przezroczyste, wykonane z silikonu. Chronią obudowę przed upadkiem, mają za zadanie amortyzować upadki. Sprawdzi się świetnie u kobiet poprzez swój delikatny wygląd.

3. Etui pancerne typu case. Również ma chronić telefon przed upadkiem i jego pancerne case ma również amortyzować upadek. Świetny wygląd, dlatego jest idealne dla mężczyzn. Dla niektórych jest ono dość drogie jak na etui, dlatego polecamy wejść na portal https://www.wysylkowa.pl i sprawdzić tańsze oferty w internetowych sklepach.

4. Etui dwuczęściowe zakładane z tyłu, jak i na przód telefonu, posiadające metalową ramkę. To etui ma chronić cały telefon, nawet podczas robienia zdjęć w trudnych warunkach. To etui charakteryzuje się świetnym wyglądem, ale jego mocna obudowa jest szczelna i chroni ranty telefonu.

Przy wyborze dobrego etui kierujmy się nie tylko wyglądem, ale zwróćmy uwagę na grubość, odporność na wilgoć, no i na wymiary. Im jest z grubszego materiału wykonane tym większa ochrona telefonu. Dobre etui powinno się cechować wytrzymałością, wygodą w użytkowaniu i mieć przy tym dobry wygląd. Etui ma chronić smartfona przed drogimi naprawami. A jak wiemy wymiana szybki jest sporym kosztem, więc warto mieć etui na telefon. Pamiętaj, że nie musi to być etui nieestetyczne czy też bez wyglądu – w sprzedaży są etui z różnymi wzorami, które ożywią twój telefon.