Oprogramowanie do zarządzania flotą samochodów

Firmy transportowe również podążają za cyfryzacją i unowocześniają się. Jeśli tego nie zrobią, ryzykują, że staną się niekonkurencyjne. Oprogramowanie do zarządzania flotą transportową to rozwiązanie, które zwiększa produktywność i efektywnie zarządza dostępnymi zasobami.

Czym jest zarządzanie flotą?

Oprogramowanie do zarządzania flotą służy do zarządzania organizacją i administracją pojazdów firmowych.

Celem powinno być zmniejszenie ryzyka związanego z kapitałem zainwestowanym w te pojazdy. Ponadto, dobre zarządzanie ma na celu maksymalizację wydajności w ramach przepisów, zapewnienie zgodności z projektem biznesowym i dyrektywami kierownictwa firmy. Programy te integrują w sobie wiele funkcjonalności. Konserwacja pojazdów, systemy do monitorowania, zarządzanie paliwem, dostępne profile kierowców, środki bezpieczeństwa, to tylko niektóre z najważniejszych.

Programowanie od zera

1. Movolytics, oprogramowanie do zarządzania flotą, które zmniejsza zużycie paliwa.

Jakie są funkcjonalności tego programu?

Program automatyzuje powtarzające się zadania i rutynowe czynności, uwalniając cię od wykonywania ich ręcznie.
Rejestruje wszystkie dane dotyczące ruchu floty i archiwizuje je.
Znajduje najbardziej ekonomiczne trasy dla każdego przypadku.
Organizuje harmonogramy pracowników i przydziela im zadania.

Obniżenie kosztów

Wszystkie funkcje tego oprogramowania do zarządzania flotą redukują niepotrzebne koszty. Zapobiega to nieuprawnionemu używaniu pojazdów i nieuzasadnionemu zużyciu paliwa. Pomaga również ograniczyć niepotrzebne nadgodziny.
Oszczędza czas i zasoby, poprawiając produktywność i rentowność.

Lokalizacja floty

Oprogramowanie integruje się z twoimi pojazdami. Zarządzanie flotą GPS odbywa się w czasie rzeczywistym. Program pokazuje na mapie, gdzie dokładnie znajduje się każdy pojazd i gdzie był. Movolytics posiada bardzo intuicyjny i przystępny interfejs dla każdego zarządczy flotą samochodów. Jeśli zastanawiasz się nad oprogramowaniem dla transportu i logistyki, ten program obejmie fundamentalną część Twojej firmy.

2. Webfleet, innowacyjne rozwiązanie do kontroli floty

Webfleet jest prezentowany na rynku jako jeden z liderów w branży. Efektywność, wydajność i sprawność to wyjątkowe cechy tego oprogramowania do zarządzania flotą. Jego możliwości w zakresie kontroli pojazdów pokazują w każdej chwili, co dzieje się na drodze.

Intuicyjny, prosty i bardzo łatwy w obsłudze interfejs.

Nie wymaga wcześniejszego procesu szkolenia użytkowników.

Program zapewnia absolutne bezpieczeństwo i prywatność danych firmy.

Wizualizacja w czasie rzeczywistym

Integruje Mapy Google i informacje o ruchu drogowym.